EGON

Egon to średniej wielkości piesek. Ma około 2 lat, waży zaledwie 7 kg. Akceptuje inne psy, uczy się chodzić na smyczy. Wszystkie adopcje są bezpłatne. Istnieje możliwość organizacji bezpłatnego transportu BEZ KONIECZNOŚCI ODWIEDZANIA SCHRONISKA. Zwierzę jest wysterylizowane, odrobaczone, zaszczepione oraz zaczipowane (czipy są zarejestrowane w bazie www.cbdzoe.pl). Telefon do kontaktu 24 282 17 61 Urząd Gminy w Bedlnie.

KANDYD

Kandyd to około 5 letni pies. Jest psem bardzo czujnym, nie lubi obcych, ale bardzo przywiązuje się do opiekuna. Akceptuje inne psy. Potrafi chodzić na smyczy. Wszystkie adopcje są bezpłatne. Istnieje możliwość organizacji bezpłatnego transportu BEZ KONIECZNOŚCI ODWIEDZANIA SCHRONISKA. Zwierzę jest wysterylizowane, odrobaczone, zaszczepione oraz zaczipowane (czipy są zarejestrowane w bazie www.cbdzoe.pl). Telefon do kontaktu 24 282 17 61 Urząd Gminy w Bedlnie.

PRONTO

PRONTO. Co wiemy o Pronto: To młody, około roczny piesek. Jest bardzo przyjazny. Nie wykazuje agresji. Uczy się chodzić na smyczy. Akceptuje inne psy. Wszystkie adopcje są bezpłatne. Istnieje możliwość organizacji bezpłatnego transportu BEZ KONIECZNOŚCI ODWIEDZANIA SCHRONISKA. Zwierzę jest wykastrowane, odrobaczone, zaszczepione oraz zaczipowane (czipy są zarejestrowane w bazie www.cbdzoe.pl ). Telefon do kontaktu 24 282 17 61 Urząd Gminy w Bedlnie.

Skip to content