Frugo

Frugo

PRZYBLIŻONY ROK URODZENIA: 2021

WAGA 27 kg

SMYCZ: TAK

INNE PSY: TAK

KASTRACJA/STERYLIZACJA: TAK

CZIP: TAK

Frugo to niesamowicie fajny, łagodny i przyjazny psiak, który spokojnie czeka na swoją szansę na znalezienie domu. Maksymalnie ma 2 lata i waży około 27 kg. Jest towarzyski, pełen radości i nieagresywny.

Frugo to pies, który uwielbia kontakt z ludźmi. Jest bardzo przyjacielski i chętnie dzieli się swoją miłością z każdym, kto mu towarzyszy. Względem innych psów jest otwarty i akceptuje ich obecność, co czyni go świetnym towarzyszem dla innych czworonogów.

Nie tylko ma w sobie ogromną sympatię, ale również posiada zdolności uczenia się. Szybko opanowuje nowe polecenia i chętnie poddaje się szkoleniu. Dlatego jest świetnym kandydatem do adopcji dla tych, którzy cenią sobie inteligentnego i posłusznego psa.

Frugo potrafi chodzić na smyczy, co jest ważną umiejętnością w codziennym życiu. Dzięki temu możesz z nim cieszyć się przyjemnymi spacerami i wspólnymi wyjściami na świeże powietrze.

Jeśli szukasz wspaniałego psiaka, który jest łagodny, przyjazny, spokojny i gotowy do podjęcia przygody w nowym domu, Frugo jest idealnym kandydatem. Polecamy go do adopcji, aby dać mu szansę na szczęśliwe życie u boku kochającej rodziny.

Astro

Astro

PRZYBLIŻONY ROK URODZENIA: 2020

WAGA 10 KG

SMYCZ: TAK

INNE PSY: TAK

KASTRACJA/STERYLIZACJA: tak

CZIP: TAK

Astro to niewielki, łagodny i delikatny psiak, który niezwykle zasługuje na swoje szczęśliwe miejsce w domu. Jest młody, spokojny i choć nieco nieśmiały, to zupełnie nieagresywny. Doskonale sprawdzi się zarówno w domu z ogrodem, jak i w mieszkaniu.

Astro to piesek o wspaniałym charakterze. Nie wykazuje żadnych zachowań agresywnych i jest niezwykle uległy wobec ludzi. Jego łagodność i przyjazne podejście do innych psów sprawiają, że doskonale akceptuje ich obecność i może być świetnym towarzyszem dla innych czworonogów.

Pomimo swojego młodego wieku, Astro już teraz uczy się chodzić na smyczy, co świadczy o jego chęci do nauki i dostosowania się do nowych sytuacji. Z pewnością szybko opanuje tę umiejętność pod opieką odpowiedzialnych i kochających opiekunów.

Astro kiepsko znosi pobyt w schronisku, dlatego pilnie poszukujemy dla niego kochającej rodziny, która otoczy go troską, zrozumieniem i bezpieczeństwem. Będzie to dla niego ogromna zmiana, która pozwoli mu rozkwitnąć i cieszyć się życiem w pełni.

Jeśli jesteś gotowy dać Astro dom, którego tak bardzo pragnie, zapraszamy do odwiedzenia naszego #schronisko! 🐾🏠 Strona schroniska: www.psiakowo.com.pl

Maja

Maja

PRZYBLIŻONY ROK URODZENIA: 2015

WAGA 26 KG

SMYCZ: TAK

INNE PSY: TAK

KASTRACJA/STERYLIZACJA: tak

CZIP: TAK

Maja to wyjątkowa suczka w typie labradora, która emanuje radością i entuzjazmem. Jej kontaktna natura i wesołe podejście do życia sprawiają, że jest nieodłączną częścią rodziny.

Ta wspaniała sunia uwielbia drapanie po brzuszku i podjadanie smakołyków. Jej radosne usposobienie sprawia, że z łatwością potrafi rozjaśnić każdy dzień i przynieść uśmiech na twarzach swoich opiekunów.

Maja jest łagodna i przyjazna wobec ludzi i innych psów. Akceptuje inne psy i potrafi znaleźć wspólny język z każdym czworonogiem. Jej umiejętność chodzenia na smyczy dodaje pewności i komfortu podczas wspólnych spacerów.

Ta wspaniała sunia doskonale sprawdzi się jako członek rodzinny. Jej łagodne usposobienie, radosny charakter i gotowość do niesienia miłości i radości sprawiają, że Maja stanie się niezastąpionym towarzyszem dla całej rodziny.

Maja zasługuje na kochający dom, gdzie będzie mogła cieszyć się bliskością i troską swoich opiekunów. Jej wesołe usposobienie i pełne miłości serce sprawią, że stanie się nieodłączną częścią rodziny i przyniesie wiele radości i szczęścia.

Groszek

PRZYBLIŻONY ROK URODZENIA: 2020

WAGA: 32 KG

SMYCZ: TAK

INNE PSY: TAK

KASTRACJA/STERYLIZACJA: TAK

CZIP: TAK

Groszek to imponujący pies, który jest młody, ale jeszcze nieco nieufny wobec obcych osób. Zasługuje na dom z ogrodem, gdzie będzie mógł czuć się bezpiecznie i komfortowo. Akceptuje inne psy i potrafi znaleźć wspólny język z nimi. Jego przyjazne nastawienie sprawia, że może być dobrym towarzyszem dla innych czworonogów. Obecnie Groszek nie potrafi jeszcze chodzić na smyczy, ale z odpowiednim treningiem i cierpliwością może nauczyć się tej umiejętności. Jest to ważne, aby zapewnić mu aktywność fizyczną i regularne spacery. Groszek jest wiernym stróżem podwórka. Choć jest nieufny wobec obcych, nie jest agresywny. Ostrzega przed intruzami głośnym szczekaniem, co czyni go doskonałym obrońcą domu i rodziny. Warto podkreślić, że Groszek akceptuje inne psy, co oznacza, że może żyć w harmonii z innymi zwierzętami w domu. To cecha, która sprawia, że jest jeszcze bardziej atrakcyjnym kandydatem do adopcji. Jeśli szukasz wiernego i ochronnego towarzysza, Groszek może być idealnym wyborem. Mimo swojego nieufnego charakteru, ma w sobie wiele do zaoferowania i zasługuje na kochającą rodzinę, która da mu czas i przestrzeń, aby odzyskać pewność siebie. Zapraszamy do odwiedzenia naszego #schronisko

Kamila

PRZYBLIŻONY ROK URODZENIA: 2020

WAGA: 19 KG

SMYCZ: TAK

INNE PSY: TAK

KASTRACJA/STERYLIZACJA: TAK

CZIP: TAK

Kamila to przesympatyczna sunia, która zachwyca swoją rezolutnością i pozytywnym podejściem do życia. Pomimo średniej wielkości, ma w sobie wiele wdzięku i uroku. Jest wspaniałym towarzyszem spacerów, gdyż doskonale chodzi na smyczy. Jej grzeczność i umiejętność poruszania się na smyczy świadczą o jej dobrze wychowanej naturze. Kamila jest niezwykle kontaktowa i przyjazna zarówno wobec ludzi, jak i innych psów. Akceptuje inne psy i świetnie dogaduje się z nimi. Jej spokojny charakter sprawia, że jest idealną towarzyszką dla innego psiaka. Ta łagodna i spokojna sunia nie narzuca się swoją obecnością, ale zawsze jest obecna, gotowa na bliskość i miłe chwile spędzone razem. Jej delikatna natura sprawia, że z łatwością odnajduje się w różnych sytuacjach i jest gotowa dawać wiele miłości i ciepła. Kamila zasługuje na kochający dom, gdzie będzie otoczona troską i uwagą. Jej pozytywne podejście do życia i łagodne usposobienie sprawiają, że jest idealną kandydatką do adopcji dla rodziny, która szuka wiernego i przyjacielskiego towarzysza. 

Ciacho

PRZYBLIŻONY ROK URODZENIA: 2016

WAGA: 32 KG

SMYCZ: TAK

INNE PSY: TAK

KASTRACJA/STERYLIZACJA: TAK

CZIP: TAK

Ciacho to niezwykły psiak, pełen radości i energii, mimo swojego wieku. Ma około 7 lat, ale wciąż emanuje młodzieńczym wigorem. Jest towarzyski, kontaktowy i nieagresywny pies, który uwielbia spędzać czas z ludźmi i innymi psami.

Ciacho potrafi doskonale chodzić na smyczy, co sprawia, że spacery stają się przyjemną i spokojną aktywnością dla obojga. Akceptuje również inne psy, co czyni go idealnym towarzyszem dla innych czworonożnych przyjaciół.

Szukamy dla Ciacha domu z ogrodem, gdzie będzie mógł cieszyć się swobodą i bezpieczeństwem. Pomimo swojej energii, Ciacho jest niezwykle łagodny i przyjacielski wobec ludzi. To psiak, który chce dać i otrzymać wiele miłości, a jego obecność na pewno wypełni dom ciepłem i radością.

Jeśli chcesz dać Ciachowi zasłużoną emeryturę, zapraszamy do odwiedzenia naszego #schronisko! 🐾🏠 Strona schroniska: www.psiakowo.com.pl