Komenda Powiatowa Policji w Kutnie

29 września 2022 roku odbędzie się spotkanie, podczas którego osoby zainteresowane służbą w Policji będą miały okazję sprawdzić, jak wygląda jeden z etapów rekrutacji. Mowa o teście sprawności fizycznej. Każda osoba, która pojawi się na spotkaniu, będzie mogła spróbować swoich sił w pokonaniu toru przeszkód i przekonać się osobiście, jak wygląda ten etap postępowania kwalifikacyjnego. Zapraszamy!

Każdy, kto jest zainteresowany służbą w Policji, będzie mógł skorzystać i poznać proces rekrutacji do służby. Chętni będą mogli  spróbować swoich sił w teście sprawności fizycznej, który jest początkowym elementem naboru do służby. Spotkanie odbędzie się 29 września 2022 roku w godzinach 15.00-17.00 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Kutnie przy ul. Staszica 6. Każdy kto chciałby się sprawdzić pod czujnym okiem policyjnych instruktorów, będzie mógł samodzielnie pokonać tor przeszkód. Podczas tego spotkania można liczyć na wsparcie i profesjonalne rady ze strony policyjnych instruktorów. Na miejscu będzie można również porozmawiać z przedstawicielami Wydziału Doboru KWP w Łodzi, którzy będą tego dnia gościć na naszym terenie i będą do dyspozycji każdego, kto chciałby uzyskać również informacje o pozostałych etapach rekrutacji.

Spotkania takie umożliwiają bezpośrednie zapoznanie się z procesem naboru, a także na zweryfikowanie swoich umiejętności i kondycji fizycznej oraz zdiagnozowanie ewentualnych elementów wymagających poprawy.

Zabierz ze sobą strój sportowy!

kom. Edyta Machnik